Basın Açıklaması- 25 Ocak

Ana Sayfa » Duyurular » Basın Açıklaması- 25 Ocak

Yayın Tarihi:

SORUNLAR KARAKTER İLE ÇÖZÜLÜR
KARAKTERİ OLMAYAN ÇÖZÜMÜ NE BİLİR !!!

25.01.2018 TARİHİNDE BELEDİYE MECLİS SALONUNDA ESENBOĞA VE ÇEVRE MAHALLELERİ ESNAFLARI İLE YAPILAN TOPLANTI SİYASİ ŞOVA DÖNÜŞTÜ !

ESENBOĞA MAH. VE ÇEVRE MAH. ESNAFLARININ SORUNLARININ GİDİRİLMESİ AMACI İLE YAPILAN TOPLANTIYA BELEDİYE BAŞKANI DR.TUNCAY ACEHANIN BAŞKANLIK ETMESİ GEREKİRKEN AKP İLÇE BAŞKANI BAKİ DEMİRBAŞIN BAŞKANLIK ETMESİNİ ŞAŞKINLIK İLE KARŞILAMAKTAYIZ.
YAPILAN TOPLANTIDA BELEDİYE BAŞKANI İLE AKP İLÇE BAŞKANININ MAHALLE ESNAFLARINI AZARLAMA, SÖZ HAKKI VERMEME, KONUŞAN ESNAFA İSE HAKARET ETME CÜRRETİNE KADAR UZANAN DİYALOĞU ESEFLE KINIYORUZ. ÜLKEMİZİN BİRLİK BERABERLİĞE EN ÇOK İHTİYACI OLDUĞU BU GÜNLERDE İKTİDAR PARTİSİNİN BELEDİYE BAŞKANI VE İLÇE BAŞKANININ MİLLETİMİZE VE YEREL HALKIMIZA KARŞI TAKINMIŞ OLDUĞU ALAYCI DİLİ VE USLÜBÜ ÜZÜLEREK ÖĞRENMİŞ BULUNMAKTAYIZ.
TOPLANTININ KONUSU OLAN ESNAF SORUNLARINI ÖĞRENMEK YERİNE , SÖZ HAKKI DAHİ TANIMAYAN VE BUNA RAĞMEN GÜÇ BELA SÖZ ALABİLEN ESNAFLARIMIZA CEVAP VERMEMEKLE BERABER ‘’ SENİN KONUŞMAN İÇİN KAREKTERİN OLMASI LAZIM ‘’ DİYEN AKP İLÇE BAŞKANI BAKİ DEMİRBAŞ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE VE TOPLANTIYA BAŞKANLIK ETMESİ BEKLENEN FAKAT ETMEYEN YADA EDEMEYEN BELEDİYE BAŞKANI TUNCAY ACEHAN’A AÇIK ÇAĞRIMIZDIR ! YEREL YÖNETİMLER İLÇESİNDE YAŞAYAN VATANDAŞLARIN SORUNLARINI ÇÖZMEKLE MÜKELLEFTİR . HALKIN RAHAT VE HUZURLU BİR ŞEKİLDE YAŞAMINI TAHSİS ETMEKTİR. DEVLETİMİZİN PROJESİ OLAN YILDIRIM BEYAZİT ÜNİVERSİTESİ ESENBOĞA KÜLLİYESİNİ NE YAZIK Kİ ‘’ÜNİVERSİTEYİ BEN GETİRDİM BENİM SAYEMDE EKMEK YİYİP RANT SAĞLIYORSUNUZ’’ DİYEREK EGOSUNU TATMİN ETMEK İSTEYEN FAKAT ESNAFLARIMIZA KARŞI BÜYÜK BİR AYIP İŞLEYEN BELEDİYE BAŞKANINA HATIRLARIZ Kİ RIZKI VEREN HÜDADIR
KAREKTER İNSAN YAPISINDA Kİ EN ÖNEMLİ UNSURDUR VE TARTIŞMAYA AÇIK BİR KONU ASLA VE ASLA DEĞİLDİR !!!
İLÇE YÖNETİCİLERİMİZE KAREKTER SORUŞTURMASI YAPMAK NE BELEDİYE BAŞKANININ NE DE İLÇE BAŞKANININ HADDİNE DEĞİLDİR . ÖYLE Kİ ÜLKÜCÜ HAREKETE MENSUP HER BİR BİREYİN MAZİSİ DE KAREKTERİ DE SAĞLAMDIR VE TARTIŞMA KONUSU ASLA OLAMAZ !
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ OLARAK DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜNDE , YARINDA ESNAFLARIMIZIN VE HALKIMIZIN HER BİR SIKINTISINI HER KULVARDA NE PAHASINA OLURSA OLSUN DİLE GETİRMEYE DEVAM EDİP SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ !
KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR.

SAYGILARIMIZLA
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ÇUBUK İLÇE BAŞKANLIĞI

 


Bu İçerik Toplam 771 Kez Okundu.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI

DEVLET BAHÇELİ
  • Emrah K.Merhaba, Çubuk'a yapılan yatırımlar hep baraj tarafına yada daha iç kesimlere doğru yapılıyor. Çubuk'un daha iyi gelişmesi ve daha güzel bir izlenim oluşması için yatırımlar projeler Ankara bulvarı üzerinde yapılansa daha verimli olabilir. Çubuk'a

FACEBOOKTA BİZ